Re: Sezon 2016

Tematy związane z tykwą, niepasujące do innych kategorii.

Postprzez muli9 » 15 paź 2016, o 17:33

Tak dla informacji wszystkich właśnie dzwonilem do naszego drogiego kolegi - jak juz wspominalem i z resztą on sam że nie ma anonimowości w sieci i co? I nasz kolega jak usłyszał ze to ja natychmiast sie rozłączył - no o czym to świadczy pytam i kto to sie chowa przed kim - masz odwage pisać głupoty a pogadać sie boisz??? Tak sie właśnie obnaża obłuda... Może przyjechać do ciebie - pech chciał że i adres był podany - czy wtedy też zamkniesz drzwi przed nosem???
muli9 Mężczyzna

475-479 postów

Uprawiam tykwę od: 1 marca 2011

Advertisement

Postprzez Nefilia » 15 paź 2016, o 19:22

Panowie, jestem na forum nowa. Nie znam dogłębnie problemu ani też szczegolowych podstaw waszej dyskusji. Ale myślę że już oboje się wypowiedzieliscie i mniej więcej obraz sytuacji jest dla wszystkich jasny. W związku z tym proszę abyscie przeniesli ta dyskusje na priv albo gdzies indziej.
Myślę ze każdy użytkownik coś poniekąd wnosi do forum i z pewnością nie chcielibyśmy się z nikim rozstawać z powodu indywidualnych wasni pomiędzy poszczególnymi użytkownikami. Pozdrawiam Was obu ciepło.
Aha i myślę ze każdy ma swój indywidualny styl w każdej dziedzinie sztuki i owszem początkowo wszyscy się inspirujemy pracami innych Ale tylko chwała im za to że dzieła się swoją sztuką i wiedzą. Natomiast moim zdaniem są to Inspiracje
Nefilia Kobieta

50-54 postów

Uprawiam tykwę od: 10 kwietnia 2016

Postprzez Calabarte » 15 paź 2016, o 20:32

Nefilia, zgadzam się, dlatego dziś rano napisałem do admina, aby w razie potrzeby założył osobny wątek na tę rozmowę. Nie otrzymałem odpowiedzi.

To prawda. Robert dzownił dziś do mnie. W końcu moje dane jako osoby prowadzącej legalną działalność gospodarczą nie są żadną tajemnicą. Natomiast to on zadzwonił z zastrzeżonego numeru, a tym samym została przekroczona pewna granica.
Rozłączyłem się, ponieważ już wcześniej napisałem, że nie mam ochoty z nim rozmawiać. Być może do niego to nie dotarło.
Na dodatek padają słowa:
"Może przyjechać do ciebie - pech chciał że i adres był podany - czy wtedy też zamkniesz drzwi przed nosem???"
Te słowa odbieram jako zwyczajną groźbę.

Tym samym informuję Cię Robert, że nie chcę mieć z Tobą nic do czynienia i nie chcę mieć z Tobą żadnego kontaktu.
Informuję również, że jeśli będziesz próbował do mnie dzwonić - poinformuję policję. Jeśli przyszłoby Ci kiedyś odwiedzić mnie osobiście - również poinformuję policję.
Wszelkie sprawy, jak ta z aukcją, rozwiązywał będę drogą prawną nie tracąc już ani sekundy na próby racjonalnej rozmowy z Tobą. Weź sobie to głęboko do serca.
Karmisz się zainteresowaniem swoją osobą, a mnie szkoda na to czasu i energii. Wolę w spokoju skupiać się na swojej pracy.
Życzę Ci, abyś kiedyś w końcu sprzedał tę lampę. Serio. To musi być bardzo frustrujące przez dwa lata próbować ją komuś wcisnąć.
Ale jeśli faktycznie byłoby tak, że to ktoś inny wystawił ją na sprzedaż, to współczuję Ci jeszcze bardziej. Nie dość, że ktoś podszywa się pod Ciebie na eBay'u, to jeszcze chce pozbyć się Twojej lampy za połowę ceny, za którą ją od Ciebie kupił (bo w końcu twierdziłeś, że sprzedała się za conajmniej 2800 USD). Ktoś musi Cię bardzo nie lubić, ale na Tobie nie robi to wrażenia. Pewnie się przyzwyczaiłeś.

Nie zamierzam również usuwać żadnych moich wypowiedzi z tego forum, choć Robert na to nalega w prywatnej wiadomości.
Nie żałuję niczego, co napisałem, podawałem czyste fakty, a Robert już dawno wystawił sobie świadectwo tym, co napisał.

Dziękuję osobom, które wypowiedziały się na ten temat.
Zamykam wątek "Calabarte" na tym forum i oficjalnie jest to mój ostatni post na forum.tykwa.info.
Jeśli ktoś z forumowiczów chciałby się ze mną kontaktować (poza Robertem), proszę pisać na maila. Zawsze chętnie odpowiem, tak, jak robiłem to do tej pory.
Pozdrawiam,

Przemek
____________________________________________________________________________________________
"Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale"
Calabarte Mężczyzna

90-94 postów

Uprawiam tykwę od: 3 maja 2009

Postprzez muli9 » 15 paź 2016, o 22:41

Sam widzisz czlowieku ze jesteś niereformowalny - hejtujesz trolujesz a potem zwalasz winę na mnie???
Dziewczyna prosi aby nie zaśmiecać wątku a ty dalej w uparte piszesz żenujące epopeje. Sam zobacz ile czasu straciłeś żeby wpoić innym swoje chore wywody i fanaberie
Rozłączyłeś się bo zwyczajnie speniałeś - nawet nie bylo możliwości przedstawienia się ;) - przyszło ci sie zderzyć z rzeczywistością i wielki calabarte sie przestraszył rozmowy aby znowu się schować za klawiaturą i hejtować - żenada
I nie strasz mnie sądami czy policją bo to nie ja ci rzucam kłody pod nogi - nic na mnie nie masz za to moi prawnicy już sie zajęli naruszeniem ochrony danych osobowych i szkalowaniem w internecie także powodzenia...
muli9 Mężczyzna

475-479 postów

Postprzez wila » 16 paź 2016, o 10:12

Muli, czy ty naprawdę sądzisz, że ktokolwiek uwierzył w twoje tłumaczenia ? Przemek udowodnił, że konto na ebayu jest twoje. Próbujesz zakrzyczeć rzeczywistość, ale to się nie uda. Nie przyszło ci do głowy, żeby zachować się jak człowiek dorosły i odpowiedzialny za swoje czyny ?

Przemku, dziękuję Ci, że dzieliłeś się z nami swoją wiedzą na forum, szkoda że odchodzisz, ale rozumiem.

Adminie, jak się pokażesz to wyłącz tą dyskusję do osobnego wątku.
pozdrawiam Małgosia
wila Kobieta

210-114 postów

Uprawiam tykwę od: 0- 4-1912

Postprzez muli9 » 16 paź 2016, o 10:34

Wila na prawdę przykre to że uwierzyłeś w tą błazenade , szczerze to mało mnie to obchodzi czy ktoś uwierzył w te oszczerstwa czy nie - nie musze sie nikomu tłumaczyć a zwyczajnie odpierałem bezpodstawne zarzuty - powtarzam nie mam tej lampki
Zobaczcie do czego wykorzystał to forum do zrobienia zamętu i poniżenia po czym zwija manele (w sumie to mu nawet na rękę bo raz że mu wstyd za to że o nas zapomniał a dwa że ma tyle pozakładanych serwisow że już nie nadąża nad tym)- pytanie sie pojawia dlaczego nie skontaktował sie ze mną prywatnie - bo zależało mu na ośmieszeniu czyli zwyczajnym hejcie i jak widać cel osiągnął - natomiast jak byla okazja aby o nas świat usłyszał to sie skupił na samym sobie i "dolcach".
Więc również i ja zwijam manele
Szkoda tylko że admin tu nie zagląda często - z resztą w ogóle mało kto tu zagląda może teraz co się zmieni
Pozdro
muli9 Mężczyzna

475-479 postów

Postprzez Nefilia » 29 paź 2016, o 21:38

No i się Panowie pogniewali obydwaj. Po co było to omawiać na forum?
Muli9 ja Ciebie nie osądzam ani nie staję po niczyjej stronie. Prawda jest taka że najwięcej o tykwie nauczyłam się od Ciebie i Jufimy gdyż tak jak to zauważyłeś często się na forum udzielałeś więc ja jestem Ci ogromnie wdzięczna i będzie mi przykro gdy nas opuścisz. Cóż to jest jednak Twoja decyzja.
Pozdrawiam
Nefilia Kobieta

50-54 postów

Uprawiam tykwę od: 10 kwietnia 2016

Poprzednia strona

• Advertisement

Powrót do Różne