muli9

Pokaż nam, co udało Ci się stworzyć z tykwy.

Re: muli9

Postprzez Ninja » 4 gru 2014, o 17:11

Ja używam { 3M 9322 } sprawdza się. Zdecydowanie lepsza niż te zwykloki :D A do usuwania z tykwy kurzu używam pędzelka w jednej ręce trzymam wiertło (Dremel) i pędzel jednocześnie
Załączniki
3M.jpg
3M.jpg (30.96 KiB) Przeglądane 8178 razy
Ninja Mężczyzna

155-159 postów

Advertisement

Postprzez muli9 » 4 gru 2014, o 21:23

No w tej masce tez się ciężko oddycha - zaraz się człowiek poci i dusi, no i stasznie gryzie w nos i spada :|
pewnie lepszy od pędzelka byłby lekki nadmuch

a ja takiego dziadostwa używałem - to już wogóle masakra...

Obrazek
muli9 Mężczyzna

475-479 postów

Uprawiam tykwę od: 1 marca 2011

Postprzez Calabarte » 14 paź 2016, o 08:39

Cześć Robert,
Chciałbym Cię zapytać dlaczego wystawiłeś na eBay'u swoją lampę z nazwą "calabarte" w tytule aukcji?
Dziwnym zbiegiem okoliczności wystawiłeś ją również w tym samym czasie gdy ja wystawiłem na sprzedaż moje starsze lampy.
Czy uważasz, że taka praktyka jest uczciwa i czy próba celowego wykorzystania nazwy nie Twojej marki w celu zmylenia potencjalnych chętnych i wyświetlania się Twojej aukcji w wynikach wyszukiwania razem z moimi aukcjami jest czymś normalnym?
Swoją drogą to o ile mnie wzrok nie myli, to jest ta sama lampa o polecenie której (i lajka na fb) prosiłeś mnie ponad rok temu. Kiedy odmówiłem, dając Ci jednocześnie kilka porad, bardzo się obruszyłeś. Natomiast w styczniu tego roku przy innej okazji napisałeś, że lampa sprzedała Ci się za dwukrotnie więcej niż wtedy chciałeś (czyli teoretycznie za około 2800 USD).

Nie mam przyjemności w pisaniu takich rzeczy. Jesteś jedyną osobą na całym świecie, z którą mam takie doświadczenia.
Jednocześnie żądam usunięcia nazwy "calabarte" z tytułu Twojej aukcji.

Piszę to tutaj bo jest to na tyle perfidne, że chcę aby zobaczyli to również inni forumowicze i mieli okazję wypowiedzieć się na ten temat.

A tutaj znajduje się print screen aukcji:
Obrazek
____________________________________________________________________________________________
"Ludzie odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale"
Calabarte Mężczyzna

90-94 postów

Uprawiam tykwę od: 3 maja 2009

Postprzez muli9 » 14 paź 2016, o 13:38

niestety ani nie mam już tej lampki ani nie mam możliwości wystawienia niczego na ebay.com bo nie mam tam konta - każdy może użyć takiego loginu - jaki to problem skoro był wolny ... a co zrobi z lampką którą ma to jego sprawa
- a tak po za tym to raczej powinieneś się cieszyć zamiast narzekać bo jest akurat najładniejsza z tych wyników wyszukiwania - czyżbyś się obawiał że odbierze ci trofeum :mrgreen: szkoda że nie wiem kto to bo z jednej strony bym pogratulował pomysłu a z drugiej dostał by opierdziel za podszywanie czy kopiowanie

Druga sprawa - mylisz mnie z kimś innym - nigdy nie żebrałem o like (albo się komuś coś podoba albo nie) ani się nie chwaliłem cenami jak ty w TV - czemu to ma służyć ... czy to nie objaw bałwochwalstwa i mniemania o sobie ... więc się zastanów zanim zaczniesz kogoś szkalować

Nagle się pojawiłeś na forum ale jakoś w żadnym programie który tak głośno opisywałeś nie wspomniałeś ani słowa o tym forum i że w naszym kraju są jeszcze inni tykwiarze/lampiarze nie tylko uprawiający sadzonki... - także w imieniu tego forum - "dziękujemy za reklame"...
Ostatnio edytowano 14 paź 2016, o 15:18 przez muli9, łącznie edytowano 1 raz
muli9 Mężczyzna

475-479 postów

Postprzez Ninja » 14 paź 2016, o 15:07

Nie chce brać tu którąś ze stron (bo sprawa nie do końca wyjaśniona) nie mniej jednak widać ze calabarte ma uzasadnione pretensje. Podszywanie się pod kogoś szczególnie pod tak znaną marką jest karygodne.
Swoją drogą do czego tzw... pseudoartyści są zdolni aby sprzedać swoje wspaniałe rękodzieło :lol:
Ninja Mężczyzna

155-159 postów

Postprzez Calabarte » 14 paź 2016, o 15:30

Poważnie Robert?
Nie masz nawet na tyle odwagi aby przyznać się do tego co zrobiłeś tylko idziesz w zaparte?
Gubisz się już we własnych kłamstwach. Smutne to bardzo.

Czuję się zażenowany wymieniając Ci to w punktach i po raz kolejny tracąc na Ciebie energię. Ty kompletnie nic z tego nie wynosisz ale niech będzie.

1. Dziwnym zbiegiem okoliczności niedługo po moim wpisie na tym forum tytuł aukcji został poprawiony. "calabarte" zmieniło się na "calabash". Posiadacz tej lampy (którego oczywiście nie znasz) musi mieć zdolności paranormalne.

2. Konto użytkownika "muli9", który wystawił lampę zostało założone w listopadzie 2014. Lampa również została wykonana w listopadzie 2014 roku. Jeśli więc to co piszesz jest prawdą to obecny posiadacz lampy (którego nie znasz) założył to konto w tym samym czasie gdy Ty skończyłeś lampę oraz na ponad rok przed tym jak sam ją od Ciebie kupił (z prośbą o promocję lampy napisałeś do mnie w październiku 2015 roku). To już jest level: David Copperfield.

3. Na dodatek ta osoba również uprawia tykwy! Cytat z opisu lampy: "The lamp is made from own calabash/gourd".

Fakty niech każdy oceni sam.

Po raz kolejny masz wielkie pretensje o to, że nie promuję tego forum, polskich tykwiarzy itp. oraz wypowiadasz się w ich imieniu. Intensywnie tłumaczyłem Ci to pod jednym z moich postów na Fb ale nic to nie dało.

Chciałbym więc zwrócić się z prośbą do forumowiczów o wypowiedzenie się na ten temat.

Tutaj znajduje się link do aukcji: http://www.ebay.com/itm/Table-lamp-Lucerna-dentilo-from-gourd-unique-and-handmade-calabash-/131969282004?hash=item1eb9fb6fd4:g:kMYAAOSwxKtX~7J5

Pozdrawiam i nie mam zamiaru więcej odpowiadać na Twoje wpisy.
____________________________________________________________________________________________
Calabarte Mężczyzna

90-94 postów

Postprzez Calabarte » 14 paź 2016, o 15:51

Ponieważ kilka chwil temu jakimś cudem nazwa użytkownika,który wystawił tę lampę na sprzedaż, zmieniła się z "muli9" na "calabashm" dlatego wstawiam print screena, którego zrobiłem kilka godzin temu: https://s12.postimg.org/z01ftzoz1/Screen_Shot014.jpg

Robert, cudujesz jak możesz ale pamiętaj, że w internecie nic nie ginie ;-)

Twoje prośby o lajka również nie. W razie czego mogę zacytować choć pewnie wyparłbyś się teraz własnych maili.
Calabarte Mężczyzna

90-94 postów

Postprzez muli9 » 14 paź 2016, o 17:26

Naprawde sie zniżyłeś do żenujacego poziomu aż wstyd że taki ktoś się tak poniżył - naprawde mi żal. Czego nie przyznasz że się na mnie uwziąłeś bo usłyszałeś kilka gorzkich słów prawdy
Powtarzam to nie moja aukcja - nie masz żadnych dowodów a za czyjeś wpisy nie odpowiadam - w dzisiejszych czasach można zrobić na necie wszystko i pod każdego się podszyć - a za zmiany w aukcji powinieneś mi dziękować bo to ja zgłosiłem do serwisu próbę podszywania więc wystarczyło mi to grzecznie zgłosić że takie coś miało miejsce i by było po sprawie także zanim poniższysz sie jeszcze bardziej dam ci szanse na wyprostowanie tego i usunięcie tego hejtu. Swoją drogą dziwne że aż tak sie przestraszyles jednej lampy...
muli9 Mężczyzna

475-479 postów

Poprzednia strona

• Advertisement

Powrót do Dzieła forumowiczów