Twory wspólne i nie - Fallen YoDa nie do końca sam.

Pokaż nam, co udało Ci się stworzyć z tykwy.

Twory wspólne i nie - Fallen YoDa nie do końca sam.

Postprzez Fallen YoDa » 5 gru 2011, o 13:13

Tykwy wysychają, coś tam z nich będziemy tworzyć. Na pierwszy ogień lampion dla naszej Córki. Za materiał posłużyła tykwa, którą dostałem już wysuszoną od znajomego w tym roku, a leżakowała już wcześniej 1-2 lat.
Obrazek
Fallen YoDa Mężczyzna

65-69 postów

Uprawiam tykwę od: 7 marca 2010

Advertisement

Re: Twory wspólne i nie - Fallen YoDa nie do końca sam.

Postprzez Tykwoszz » 8 gru 2011, o 11:04

Hmm, ale taki motyw wzorniczy tykwy tylko lepiej wykonanej profesjonalnie już jest u Tytana http://forum.tykwa.info/viewtopic.php?f=45&t=97&start=90 też lampion i też ma takie gwiazdy pięcioramienne.
Niektórzy nie są kreatywni tylko tak plagiatują innych,ah :cry:
Tykwoszz Mężczyzna

1-4 postów

Postprzez Fallen YoDa » 8 gru 2011, o 11:40

Gratuluję pierwszego posta na forum, jak to mówią niektórzy lubią mieć dobre wejście. Co do wzoru, wyrysowała go i wykonała moja Żona, która forum nie przegląda więc wszelkie podobieństwa nie są zamierzone. Sposób wykonania jak i zastosowanie są zgoła odmienne. TYTAN_ wykonał swoją pracę jako lampion oświetlany tealight'em, stacjonarny, z dużymi otworami, nasz jest bardziej przenośny, zasilany z baterii i bezpieczny dla dzieci, bo takie jest właśnie jego zastosowanie. Wtórność wzornictwa w temacie tak oklepanym jak Gwiazdka nie ma sobie równych i mało kto może sobie powiedzieć, że zrobił coś zupełnie nowego. Jeśli chodzi o profesjonalizm wykonania, ani ja ani Żona nie jesteśmy profesjonalistami, nie robimy rzeczy na sprzedaż, a dla własnej satysfakcji. Nie znaczy to, że nie chcemy robić tego jak najlepiej, ale z całą pewnością nie będziemy płakać z tego powodu, że komuś się nie podoba to co zrobiliśmy. Czekam na Twoje autorskie i profesjonalnie wykonane wytwory.
Fallen YoDa Mężczyzna

65-69 postów

Postprzez malajakmak » 8 gru 2011, o 11:45

Tykwoszz! Fallen Yoda zrobił lampkę dla córki, nie jakiś wytwór na sprzedaż za nie wiadomo jaką kwotę. Po drugie gwiazda pięcioramienna jest raczej POPULARNYM motywem, więc każdemu kto będzie chciał sobie zrobić np lamkę świąteczną z gwiazdą betlejemską będziesz zarzucał, że kopiuje?
malajakmak Kobieta

Administrator

Postprzez Tykwoszz » 8 gru 2011, o 12:12

no pewnie macie rację. tak mi się to skojarzyło z tymi gwiazdami że to plagiat . to nie miało być złośliwe. Przepraszam jak kogoś uraziłem.
A swoje dzieła pokażę, w głowie masa pomysłów . tylko najpierw muszą urosnąć tykwy :D
Tykwoszz Mężczyzna

1-4 postów

Postprzez Fallen YoDa » 8 gru 2011, o 12:36

Nie mam w zwyczaju trzymać urazy w tak błahych sprawach, szczególnie jeśli ktoś potrafi wydusić z siebie przepraszam. Mam nadzieję, że nie będziesz musiał czekać na realizację swoich pomysłów, tak długo jak ja, niestety w pierwszym roku nie mogłem się pochwalić żadnym niepomarszczonym owocem.
Fallen YoDa Mężczyzna

65-69 postów

Postprzez Tykwoszz » 8 gru 2011, o 12:44

to pełnym sercem powiedziane przepraszam . nic tutaj nie "wyduszam"
Coś źle robiłeś że były pomarszczone te tykwy. pewnie rosły na piachu i miały za mało wody. Ja na piachu nie posadzę tykw
Moje pomysły zrealizuje za rok :D
Tykwoszz Mężczyzna

1-4 postów

Postprzez Fallen YoDa » 8 gru 2011, o 13:04

Zbyt późno przesadzałem do gruntu, nie zdążyły dojrzeć, ale to już temat na inny dział i jak dobrze przejrzysz sezon 2010 to wszystko znajdziesz.
Fallen YoDa Mężczyzna

65-69 postów

• Advertisement

Powrót do Dzieła forumowiczów