Nowe rangi

Czyli wszelkie uwagi, propozycje i problemy dotyczące forum.

Nowe rangi

Postprzez run_away » 6 wrz 2010, o 20:31

Jako, że niektórzy użytkownicy na forum zbliżają się do górnej granicy postów które przewidziałem jakiś rok temu projektując rangi (te tykwy pod nazwą użytkownika które robią się czarne po napisaniu pewnej ilości postów) postanowiłem odświeżyć nieco ten projekt.

Pozostając w klimacie gwiazdek tak oto będą się prezentowały kolejne rangi "zdobywane" przez Was podczas aktywności na forum (bez tego białego tła rzecz jasna) :

Obrazek

Więcej szczegółów znajdziecie na specjalnej podstronie która otworzy się po kliknięciu na nowe rangi (narazie jest to w planach, ale może jeszcze dziś się wyrobie).

Oczywiście wszelkie komentarze i pomysły proszę pisać poniżej. Spawa jest otwarta, zawsze mogę coś zmienić itd. Kwestia jest taka, że na szybko tak na prawdę musiałem coś wymyślić bo nie spodziewałem się, że tak szybko stare rangi się "zużyją" :D

edit:

Od teraz klikając na symbol rangi u dowolnego użytkownika pod jego nickiem przechodzi się do strony na której jest nieco więcej informacji o rangach. Stronę tą można również znaleźć tu - rangi.php
run_away Mężczyzna

Administrator

Advertisement

Re: Nowe rangi

Postprzez higgs » 7 wrz 2010, o 15:13

Dobry pomysł, fajnie ze forum się rozwija i coraz więcej ludzi przyłącza się, zapewnie na przyszły sezon brakło by juz tych odznaczeń. :)
higgs Mężczyzna

305-309 postów

Uprawiam tykwę od: 1 marca 2008

Re: Nowe rangi

Postprzez Mateuszz95 » 21 wrz 2010, o 16:16

fajne fajne lecz tykwy mi się bardzo podobał ; ) lecz i te są ładne
Mateuszz95 Mężczyzna

65-69 postów

Uprawiam tykwę od: 1 stycznia 2010

• Advertisement

Powrót do Sprawy forum