Witam!

Czyli wszelkie uwagi, propozycje i problemy dotyczące forum.

Witam!

Postprzez run_away » 20 sty 2009, o 23:40

Chciałbym Was bardzo serdecznie przywitać na nowym forum portalu Tykwa.info . Mam nadzieje, że dzięki temu forum i stronie pogłębicie swoją wiedzę na temat tykwy i uzyskacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Jeżeli macie pytania, pomysły, sugestie lub zauważyliście jakieś błędy na stronie to zawsze możecie skontaktować się ze mną np. przez maila lub gg ( http://tykwa.info/kontakt.html ) lub wysyłając wiadomość na priva. Od kilku lat zajmuję się uprawą tykwy i postaram się podzielić z Wami moją wiedzą na jej temat.

Serdecznie pozdrawiam ;)
Paweł
run_away Mężczyzna

Administrator

Advertisement

Re: Witam!

Postprzez malajakmak » 25 lut 2009, o 15:53

Dołączam się do poprzedniego postu i również bardzo serdecznie Was witam. Ja "tykwą" zaraziłam się od Pawła - autora właśnie tejże strony (http://www.tykwa.info). Mam nadzieję, że dzięki tej stronie uda nam się rozprzestrzenić tykwomanię, i dotrzeć do szeeeerokiego grona odbiorców:)

A ty? Skąd u Ciebie wziął się pomysł na uprawę/obróbkę tykwy?
Zachęcam do przedstawiania się i opowiadania swoich historii z cyklu " jak to kiedyś swoim wdziękiem uwiodła mnie tykwa..." :D
Z niecierpliwością czekam na wasze posty!

Pozdrawiam
Gosia
malajakmak Kobieta

Moderator

Postprzez civi » 2 kwi 2010, o 21:17

A ja jako podczytujący dotąd Tykwo - maniak witam na tym forum. I bardzo dziękuję za sworznie tej kopalni wiedzy. Swoją pierwszą tykwę dostałam w prezencie, jako małą roślinkę (właściwie 2 roślinki). Wyrosły mi 4 owoce, niestety tylko jedne udało mi się ususzyć, 3 zgniły po deszczach an krzaku bo nie były podwieszone. W tym roku znów spróbuje, tym razem siejąc sama. Zobaczymy co będzie. Szkoda tylko, że mam nasiona jednej odmiany,a w sklepach wypatruje i nic...
civi Kobieta

35-39 postów

Postprzez perełka » 11 lut 2013, o 23:32

Witajcie
Właśnie dołączyłam do grona pasjonatów tykwy.
Przejrzałam forum i mowę mi odjęło. Tak piękne rzeczy tu zobaczyłam, że zwątpiłam czy będę w stanie zrobić coś najmniejszym stopniu podobnego. Pierwszą tykwę wyhodowałam w 2006r. i nawet bez większych problemów jedną dość małą udało mi się wysuszyć. Następne lata były raczej kiepskie w hodowli, bo to jakiś grzyb, jakaś pleśń albo jakaś inna zaraza powalała moje zbiory, aż wreszcie w ubiegłym roku udało mi się wyhodować dwie duuuże tykwy. Po kilku miesiącach wątpliwości czy przetrwają, są wyschnięte! Teraz mogę pomyśleć o lampie albo dwóch. Na forum szukałam inspiracji, porad jak to się robi itp. Bardzo się cieszę, że jest takie miejsce gdzie mogę znaleźć wszystkie odpowiedzi na zadane i nie zadane jeszcze pytania. Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie.
Małgosia.
Pozdrawiam
Małgosia
perełka Kobieta

5-9 postów

Uprawiam tykwę od: 0- 4-2006

Postprzez run_away » 12 lut 2013, o 00:10

Witamy serdecznie, zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, enjoy! :)
run_away Mężczyzna

Administrator

Postprzez muli9 » 18 lis 2014, o 15:46

Dobrze że forum wróciło bo juz sie bałem że straciliśmy wszystko na dobre :roll:
Podaj z ciekawości ile kosztuje utrzymanie tego serwera na rok
muli9 Mężczyzna

475-479 postów

Uprawiam tykwę od: 1 marca 2011

Postprzez run_away » 18 lis 2014, o 22:47

Wszystko wróciło do normy, a problem nie z naszej winy no ale cóż... Nie jest to tajemnica, serwer to ok 60 zł, domena niecałe 50. Reklamy zaspokajają ok ... 20% tych kosztów więc robimy to typowo hobbystycznie dokładając do interesu ;)
run_away Mężczyzna

Administrator

Postprzez muli9 » 27 lis 2014, o 13:21

ale jak to na rok to jeszcze nie ma tragedii.
Jeszcze pytanko co do fotek - czy mógłbyś zmienić limit chociaż na taki bardziej standardowy np. 1024x768 bo to troche wkurza że jak przekroczysz 700 to już nie doda pliku oraz dobrze by było aby uwzględnić przy tym orientacje bo jak obraz będzie obrócony 768x1024 to znowu kicha z dodania
muli9 Mężczyzna

475-479 postów

Uprawiam tykwę od: 1 marca 2011

• Advertisement

Powrót do Sprawy forum