Galeria dzieł tykwiarzy.

Czyli wszelkie uwagi, propozycje i problemy dotyczące forum.

Galeria dzieł tykwiarzy.

Postprzez run_away » 25 lis 2011, o 16:05

Witam!

Od pewnego czasu zastanawiam się nad utworzeniem na stronie Tykwa.info galerii, w której znajdowałyby się zdjęcia dzieł tykwiarzy. Niemniej jednak najpierw muszę zorientować się czy popieracie taki pomysł i czy będą chętni do pochwalenia się tym co utworzyli z tykwy. Dajcie znać co o tym myślicie :)

pzdr
run_away Mężczyzna

Administrator

Advertisement

Re: Galeria dzieł tykwiarzy.

Postprzez higgs » 25 lis 2011, o 23:55

Jestem za ---

--jak najbardziej, zwłaszcza ze kończę popisowy twór z tykwy - koszyk :)
higgs Mężczyzna

305-309 postów

Uprawiam tykwę od: 1 marca 2008

Postprzez appolinar1 » 4 gru 2011, o 15:45

Jestem jak najbardziej ZA.
Jeszcze nie zdążyłam nic zrobić z moich nie dawno kupionych tykw, ale jak tylko to zrobię nie omieszkam się pochwalić.
appolinar1 Kobieta

10-14 postów

Uprawiam tykwę od: 4 listopada 1971

Postprzez run_away » 14 gru 2011, o 16:24

Podejrzewam, że przed świętami nie uda mi się tego stworzyć, szczególnie, że w planach mam odświeżenie strony (zastanawiam się nad przenosinami jej na silnik wordpressa). Niemniej jednak osoby chętne proszone są o podsyłanie zdjęć na maila kontaktowego ze strony tykwa.info Dobrze by było jakby nie miały jakichś strasznie wielkich znaków wodnych czy innych upiększeń :) Jeśli wyrażacie na to zgodę do zdjęcia dołączę małe logo "tykwa. info", żeby zdjęcie nie były chętnie "wykradane" :)

pzdr
run_away Mężczyzna

Administrator

Postprzez Seszen » 4 sty 2012, o 19:17

A czy takie zdjęcia jak moje w dziale - dzieła forumowiczów - się nadają? Bo niektóre są wkomponowane w jakieś otoczenie i nie wiem czy by to nie przeszkadzało. Czy są jakieś szczególne wymagania? Jeśli są ok to możesz je sobie skopiować do galerii (chyba że muszę wysłać na maila).
Seszen Kobieta

70-74 postów

Uprawiam tykwę od: 1 kwietnia 2010

Postprzez muli9 » 5 sty 2012, o 09:34

i tak wszystko przysloni Calabarte ;) z tymi dzielami nie ma sie co rownac ;)
muli9 Mężczyzna

475-479 postów

Uprawiam tykwę od: 1 marca 2011

Postprzez Aju6 » 27 sty 2012, o 14:57

też jestem za taka galerią, wszystkie dzieła razem
Aju6 Mężczyzna

85-89 postów

Uprawiam tykwę od: 3 marca 2010

Postprzez run_away » 28 lut 2012, o 17:48

No aktualizacja strony trwa. Jest to dość żmudna praca ale powoli do przodu :>. Niebawem strona główna się nieco zmieni i wtedy wtedy zajmę się galerią. Jeżeli ktoś chciałby już teraz podejrzeć trwające prace nad stroną to zapraszam pod tymczasowy adres - http://tykwa.info/tykwa%20wordpress/

:)
run_away Mężczyzna

Administrator

Postprzez ZbyrczykMichal » 29 lut 2012, o 00:08

Co prawda wiem, że do tej pory się nie przywitałem, nie przedstawiłem i w ogóle zaniedbałem swój forumowy obowiązek, jednakowoż natychmiast pragnę to zmienić.
Nazywam się Michał, mam niecałe 20 latek, jestem z Zamościa, należę do Zamojskiego Bractwa Rycerskiego. Chciałbym Was serdecznie przywitać i podziękować za istnienie tego forum.
Moja przygoda z tykwą dopiero ma się zacząć i generalnie "surowiec" ten zamierzam wykorzystywać w celach rekonstrukcyjnych. Dlatego też liczę na Wasze kciuki przy pierwszym w życiu wysiewie :)

Jednocześnie chciałbym skorzystać z okazji i skomentować powyższy post - strona stroną, nie liczy się jej otoczka graficzna, a zawarta w niej treść. Jest dużo, co mi się podoba i jednocześnie przydaje, aczkolwiek gdybym to ja ją rozwijał, bardziej bym dbał o ilość ciekawostek, dodatkowych informacji, znalezionych w sieci materiałów. Jest dobrze, ale może być lepiej :)
Ale to taka moja delikatna opinia. A co do nowego wyglądu - cóż, elegancki muszę przyznać :)
Pozdrawiam serdecznie,
Michał
Zamojskie Bractwo Rycerskie :)
ZbyrczykMichal Mężczyzna

1-4 postów

Uprawiam tykwę od: 15 marca 2012

Postprzez run_away » 29 lut 2012, o 00:27

Witaj! Miło, że ktoś nowy dołącza do forum :) Z tego co pamiętam to był tu już ktoś z bractwa rycerskiego ;)

Odnośnie strony (bo o tym jest wątek) to rzeczywiście muszę przyznać, że wartość merytoryczna strony nie jest idealna. Wciąż jest wiele braków i niedociągnięć. Niemniej jednak tykwa to takie moje małe hobby i nie ukrywam, że nie mam dla niej zbyt wiele czasu. Biorąc to pod uwagę myślę, że nie jest najgorzej :> Na co dzień studiuję weterynarię i w sumie zżera to mój czas w strasznym stopniu bo studia do najłatwiejszych nie należą, a dodatkowo jestem całkowitym samoukiem jeśli chodzi o pisanie stron, zakładanie forów itp. itd. więc baaaaardzo dużo czasu i poświęcenia zajęło mi stworzenie tego co tu jest ;) Rozumiem też, że może być to nieco źle odbierane, że zamiast zająć się stroną merytoryczną to bawię się w nowy wygląd strony. Przenoszę ją do Wordpressa, żeby właśnie ułatwić sobie pracę dzięki wielu wtyczkom i łatwości obsługi. Chodzi głównie o pisanie newsów, tworzenie galerii i zachowanie poprawnego kodu. Odświeżony wygląd to tylko "skutek uboczny". Nie znaczy to oczywiście, że nie zamierzam nic robić z treścią strony. Gdy tylko mam wolną chwilę to staram się popchnąć ją trochę do przodu. Właśnie ze względu m.i. na brak czasu chciałbym, żeby w niedalekiej przyszłości to użytkownicy mogli w jakimś stopniu wpływać na jej treść (np. tworzenie małych artykułów, dodawanie galerii, porad). Strona pewnie będzie wtedy ciekawsza. Tylko właśnie potrzeba trochę czasu :) Aktualnie ciągnie się za mną sesja i po prostu nie mam sumienia nawet cokolwiek zaczynać, ale myślę, że jeszcze miesiąc, dwa i będzie widać spore efekty.

Dzięki za uwagi!
run_away Mężczyzna

Administrator

Następna strona

• Advertisement

Powrót do Sprawy forum